دوره ها,دوشنبه، 4 شهريور، 1392 1439admin

دوره امر به معروف و نهی از منکرمطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر در هفته منتهی به تعطیلات تابستانی دانشگاه به پایان رسید. این دوره همزمان با ایام مبارک ماه رمضان اجرا شد و امیدواریم که همکاران محترم بهره مناسب را از مطالب آن برده باشند. آزمون پایانی دوره مذکور بصورت هماهنگ و در ساعت 14 روز چهارشنبه 6 شهریور ماه برگزار خواهد شد.


بارم بندی نمرات دوره طبق برنامه ریزی ارائه شده توسط مدرس محترم بدین صورت است:

پس آزمون دروس 45 نمره
آزمون پایانی 55 نمره

آزمون پایانی دارای 55 نمره، تعداد سوالات 11 عدد و زمان هر فرد 15 دقیقه می باشد. سوالات آزمون از محتوای آموزشی ارائه شده در دروس طراحی شده است.

آن دسته از همکاران که تاکنون موفق نشده اند تمامی پس آزمونهای دروس را بگذرانند صرفاً تا روز قبل از آزمون یعنی تا پایان روز سه شنبه 5 شهریور ماه فرصت دارند نسبت به شرکت در جلسات اقدام کنند و پس از آن امکان دسترسی به دوره و در نتیجه شرکت در آزمون نهایی میسر نخواهد بود.

برای شرکت در آزمون؛ پس از مراجعه به صفحه شخصی خود بر روی آیکون  ستون آزمون کلیک نمایید. متذکر می شویم که مبنای زمانی، ساعت سرور می باشد و ممکن است با مراجعه شما هنوز زمان شرکت در آزمون فرا نرسیده باشد که می بایست با مراجعه مجدد یا بارگذاری مجدد صفحه (با فشردن کلید F5) نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایید.

شایان ذکر است همکارانی که به دلایل مختلف (مرخصی، ماموریت، مشغله) در محل کار حاضر نباشند امکان شرکت در آزمون از طریق اینترنت را خواهند داشت. برای اینکار می توانید به آدرس http://learning.kashanu.ac.ir مراجعه و در آزمون شرکت نمایید.
 

تذکر مهم: با عنایت به ثبت آی پی سیستمها در سامانه؛ به نتایج کاربرانی که دارای آی پی مشابه باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد. به تعبیر دیگر هر فرد باید از طریق سیستم خود در آزمون شرکت نماید.


منبع:

درجه 4.5/5 (90%) (2 رای)


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

Table './learning_newdb2/nuke_iptracking' is marked as crashed and should be repaired