دوره ها,شنبه، 27 ارديبهشت، 1393 1926admin

ثبت نام نخستین دوره آموزش مجازی کارکنان دانشگاه كاشان در سال 1393 تحت عنوان "پدافند غیرعامل" آغاز شد. محتوای آموزشی دوره مذکور به همت مدیریت ارتباطات فرهنگی تهیه شده است.


عنوان دوره: پدافند غیرعامل

مهلت ثبت نام:  از تاریخ 1393/2/27 لغایت 1393/3/2

اجرای دوره: از تادوره مجازی پدافند غیرعاملریخ 1393/3/3 لغایت 1393/3/30

دوره آموزشی مذكور معادل 12 ساعت می باشد.

همكاران می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در پورتال آموزش كاركنان، نسبت به درخواست ثبت نام جهت شركت در دوره اقدام نمایند. شایان ذکر است که ثبت نام در این دوره برای عموم همکاران محترم بلامانع است.

آن دسته از همكاران كه قبلاً در پورتال عضو نبوده و یا روش كار را فراموش كرده اند می توانند فیلم آموزشی موجود در انتهای صفحه اصلی پورتال را مشاهده نمایند. یادآور می شود همكارانی كه قبلاً در پورتال عضو شده اند؛ جهت دسترسی به سوابق دوره های قبل حتماً از نام كاربری و رمز عبور قبلی استفاده نمایند. (در صورت فراموشی نام كاربری یا رمز عبور با پشتیبان فنی سیستم تماس بگیرید)

محتوای الكترونیك تهیه شده برای این دوره علاوه بر متن و تصویر، در بخشهایی بصورت ویدئو و پویانمایی (انیمیشن) می باشد. لذا همكاران برای استفاده از این فایلها می بایست از بلندگو (اسپیكر) یا گوشی (هدفون) استفاه کنند. آن دسته از همكاران كه سیستمهای آنها مجهز به این وسایل می باشد لازم است تا از نصب نرم افزارهای لازم مانند درایورهای كارت صدا مطمئن شوند و در صورت اشكال از كارشناسان مركز رایانه و فناوری اطلاعات بهره بگیرند. سایر همكاران نیز می توانند با تهیه گوشی های ساده (با مبالغ اندک) و یا گوشی های تلفن های همراه (هندزفری) از فایلهای مذكور استفاده نمایند.

شیوه ارزشیابی نهایی این دوره بصورت آزمون تستی هماهنگ خواهد بود.

پیشنهاد می شود برای استفاده بهتر از امکانات پورتال؛ جدیدترین نسخه مروگر فایرفاکس و نرم افزار فلش پلیر را نصب کنید.

همكاران محترم می توانند سوالات احتمالی خود را با كارشناس مسئول آموزش كاركنان، آقای محمدرضا رئوفی مهر (داخلی 2215) و یا پشتیبان فنی سیستم، آقای مهندس نیكوكار (داخلی 2251) درمیان بگذارند.


منبع:

درجه 5/5 (100%) (1 رای)


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

Table './learning_newdb2/nuke_iptracking' is marked as crashed and should be repaired