دوره ها,يکشنبه، 27 ارديبهشت، 1394 2130admin

ثبت نام دوره آموزش مجازی حقوق شهروندی از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان دانشگاه کاشان آغاز شد.


دوره امر به معروف و نهی از منکرحقوق شهروندی آمیخته‌ای است از وظایف و مسئولیت‌های شهروندان در قبال یکدیگر، شهر و دولت یا قوای حاکم و مملکت و همچنین حقوق و امتیازاتی که وظیفه تامین آن حقوق بر عهدهٔ مدیران، دولت یا به طور کلی قوای حاکم می‌باشد. به مجموعه این حقوق و مسئولیت‌ها، «حقوق شهروندی» اطلاق می‌شود.

مدیریت ارتباطات فرهنگی در راستای برنامه های آموزش مجازی کارکنان محترم دانشگاه کاشان اقدام به برگزاری دوره آموزش مجازی حقوق شهروندی می کند. همکارانی که مایل به شرکت در این دوره هستند می توانند از امروز نسبت به درخواست ثبت نام اقدام نمایند. شایان ذکر است که فرصت ثبت نام در این دوره تا ابتدای هفته آینده بوده و محتوای درس ها نیز پس از اتمام بازه ثبت نام در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.
 

همكاران می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در پورتال آموزش كاركنان، نسبت به درخواست ثبت نام جهت شركت در دوره اقدام نمایند.

آن دسته از همكاران كه قبلاً در پورتال عضو نبوده و یا روش كار را فراموش كرده اند می توانند فیلم آموزشی موجود در انتهای صفحه اصلی پورتال را مشاهده نمایند. یادآور می شود همكارانی كه قبلاً در پورتال عضو شده اند؛ جهت دسترسی به سوابق دوره های قبل حتماً از نام كاربری و رمز عبور قبلی استفاده نمایند. (در صورت فراموشی نام كاربری یا رمز عبور با پشتیبان فنی سیستم تماس بگیرید).

همكاران محترم می توانند سوالات احتمالی خود را با كارشناس مسئول مدیریت ارتباطات فرهنگی، سرکار خانم مصلحی (داخلی 2118) و یا پشتیبان فنی سیستم، آقای مهندس نیكوكار (داخلی 3367) درمیان بگذارند.

با آرزوی مفید بودن این دوره؛ خواهشمندیم ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بهره مند سازید.
 

مدیریت ارتباطات فرهنگی دانشگاه کاشان


منبع:

درجه 2.5/5 (50%) (2 رای)


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

Table './learning_newdb2/nuke_iptracking' is marked as crashed and should be repaired