دوره ها,سه شنبه، 18 خرداد، 1395 1281admin

شرکت کنندگان محترم دوره مبانی امنیت در کامپیوتر و اینترنت، با سلام و احترام؛

نظر به اتمام این دوره و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ آزمون پایانی این دوره طی یک روز و به روش مجازی (از طریق همین سایت) برگزار خواهد شد.

سوالات آزمون از متن دروس دوره طراحی شده و از فایلهای ضمیمه دوره سوالی طرح نخواهد شد. همچنین به اطلاع می رساند که آزمون مذکور بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان دانشگاه کاشان انجام خواهد شد.


بارم بندی نمرات دوره طبق برنامه ریزی ارائه شده بدین صورت است:

پس آزمون دروس 40 نمره
آزمون پایانی 60 نمره

آزمون پایانی دارای 60 نمره، تعداد سوالات 15 عدد و زمان هر فرد 15 دقیقه می باشد. سوالات آزمون از محتوای آموزشی ارائه شده در دروس طراحی شده است.

آزمون پایانی این دوره بصورت هماهنگ و در روز یکشنبه 23 خرداد ساعت 12:45 تا 13:00 برگزار می شود.

 

نحوه شرکت در آزمون: برای شرکت در آزمون؛ پس از مراجعه به صفحه شخصی خود بر روی آیکون  ستون آزمون کلیک نمایید. متذکر می شویم که مبنای زمانی، ساعت سرور می باشد و ممکن است با مراجعه شما هنوز زمان شرکت در آزمون فرا نرسیده باشد که می بایست با مراجعه مجدد یا بارگذاری مجدد صفحه (با فشردن کلید F5) نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایید.

 

تذکرات مهم:

1- برای شرکت در آزمون نهایی باید حتماً تمامی درسها را مشاهده و تمامی پس آزمون دروس را گذرانده باشید. در غیر اینصورت بصورت خودکار و توسط سامانه از شرکت شما در آزمون نهایی ممانعت بعمل خواهد آمد. برای اطمینان از شرکت خود در تمامی دروس می توانید بر روی ایکون کارنامه کارنامه موجود در صفحه شخصی (ردیف مربوط به هر دوره) کلیک نموده و شرح فعالیتها و نمرات خود را بررسی نمایید. همکاران صرفاً تا روز قبل از آزمون فرصت دارند نسبت به شرکت در جلسات اقدام کنند.

2- همکارانی که به دلایل مختلف (مرخصی، ماموریت، مشغله) در محل کار حاضر نباشند امکان شرکت در آزمون از طریق اینترنت را خواهند داشت. برای اینکار می توانید به آدرس http://learning.kashanu.ac.ir مراجعه و در آزمون شرکت نمایید.

3- برای اطلاع از نظرات شما و نیز سنجش کیفیت برگزاری دوره؛ در نظرسنجی دوره شرکت نمایید.


منبع:

درجه 1/5 (20%) (1 رای)


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .

Table './learning_newdb2/nuke_iptracking' is marked as crashed and should be repaired