دوره ها 
timeيکشنبه، 4 تير، 1396 hits316writeradmin


قابل توجه همکاران گرامی و ارجمند
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان

بدینوسیله به اطلاع همکاران گرامی میرساند در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری و منشور حقوق شهروندی ابلاغ شده در تاریخ 29/09/95 و تاکیدات دولت محترم و رئیس جمهور منتخب در خصوص حقوق شهروندی بدینوسیله دوره آموزشی "حقوق شهروندی در نظام اداری" با مشخصات ذیل برگزار می گردد.

دوره ها 
timeسه شنبه، 24 اسفند، 1395 hits302writeradmin


همکاران ارجمند

با سلام و احترام

ضمن تشکر از همکاران عزیزی که در آزمون کتبی قانون اساسی شرکت نمودند، بدینوسیله گزارش و نتایج آزمون را به استحضار می رساند:

دوره ها 
timeسه شنبه، 18 خرداد، 1395 hits563writeradmin


شرکت کنندگان محترم دوره مبانی امنیت در کامپیوتر و اینترنت، با سلام و احترام؛

نظر به اتمام این دوره و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ آزمون پایانی این دوره طی یک روز و به روش مجازی (از طریق همین سایت) برگزار خواهد شد.

سوالات آزمون از متن دروس دوره طراحی شده و از فایلهای ضمیمه دوره سوالی طرح نخواهد شد. همچنین به اطلاع می رساند که آزمون مذکور بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان دانشگاه کاشان انجام خواهد شد.

دوره ها 
timeشنبه، 3 بهمن، 1394 hits89writeradmin


ثبت نام دوره آموزش مجازی سنجش مهارت زبان انگلیسی از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان دانشگاه کاشان آغاز شد.

دوره ها 
timeجمعه، 25 دي، 1394 hits802writeradmin


به اطلاع كلیه همكارانی كه تاكنون دوره های مذكور را نگذرانده اند می رساند:
پنجمین دوره آموزش مجازی از مجموعه دوره های آموزشی بدو خدمت (توجیهی) كاركنان دولت، با عنوان "آشنايي با ماموريت ها و ساختار اداري دستگاه محل خدمت" از تاریخ 27 / 10 / 1394 لغایت 24 / 11 / 1394 از طریق پورتال آموزش کارکنان دانشگاه به صورت مجازی برگزار می گردد. لذا همکاران می توانند تا تاریخ 23 / 10 / 1394 با مراجعه به صفحه شخصی خود، از بخش لیست دوره ها، نسبت به ثبت نام در دوره مذكور اقدام نمایند.

دوره ها 
timeجمعه، 25 دي، 1394 hits728writeradmin


شرکت کنندگان محترم دوره اخلاق حرفه ای مبتنی بر آموزه های اسلامی در نظام اداری، با سلام و احترام؛

نظر به اتمام این دوره در هفته جاری و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ آزمون پایانی این دوره طی یک روز و به روش مجازی (از طریق همین سایت) برگزار خواهد شد.

سوالات آزمون از متن دروس دوره طراحی شده و از فایلهای ضمیمه دوره سوالی طرح نخواهد شد. همچنین به اطلاع می رساند که آزمون مذکور بصورت الکترونیکی و از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان دانشگاه کاشان انجام خواهد شد.

دوره ها 
timeيکشنبه، 29 آذر، 1394 hits599writeradmin


به منظور ارتقاء سطح آگاهی و اطلاعات همكاران از ضوابط و مقررات استخدامی و در راستای اجرای دستورالعمل ارتقاء رتبه همكاران، دوره آموزشی باعنوان «مروری بر آئین نامه استخدامی و آشنایی با دستورالعمل ارتقاء رتبه اعضای غیر هیات علمی دانشگاه (مصوب 93/06/24 هیات امناء دانشگاه)» برگزار می گردد.

دوره ها 
timeيکشنبه، 29 آذر، 1394 hits597writeradmin


دوره آموزشی امنیت اطلاعات ویژه مدیران و كارشناسان فناوری اطلاعات دانشگاه، بصورت حضوری، برگزار می شود.

دوره ها 
timeدوشنبه، 23 آذر، 1394 hits579writeradmin


به اطلاع كلیه همكارانی كه تاكنون دوره های مذكور را نگذرانده اند می رساند:
چهارمین دوره آموزش مجازی از مجموعه دوره های آموزشی بدو خدمت (توجیهی) كاركنان دولت، با عنوان "اخلاق حرفه ای مبتنی بر آموزه های اسلامی در نظام اداری" از تاریخ 6 / 10 / 1394 لغایت 23 / 10 / 1394 از طریق پورتال آموزش کارکنان دانشگاه به صورت مجازی برگزار می گردد. لذا همکاران می توانند تا تاریخ 5 / 10 / 1394 با مراجعه به صفحه شخصی خود، از بخش لیست دوره ها، نسبت به ثبت نام در دوره مذكور اقدام نمایند.

دوره ها 
timeيکشنبه، 31 خرداد، 1394 hits1438writeradmin


مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ دوره آموزشی حقوق شهروندی به پایان رسید. سعی ما بر این بود تا دوره مذکور قبل از شروع ماه مبارک رمضان به اتمام برسد اما همزمانی با امتحانات پایان ترم و مشغله برخی از همکاران در امر مراقبت و برگزاری امتحانات موجب شد تا آزمون پایانی دوره مذکور در ماه مبارک رمضان انجام شود. ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ایام ماه مبارک، آزمون پایانی دوره مذکور بصورت هماهنگ و در ساعت 9 صبح روز سه شنبه 9 تیر ماه برگزار خواهد شد.


اخبار 28 (3 صفحه | در هر صفحه 10)