دوره ها 
timeچهارشنبه، 5 تير، 1392 hits1229writeradmin


با عنايت به نزديك شدن ايام ماه مبارك رمضان به اطلاع مي رساند دوره آموزش مجازي دانشگاه كاشان تحت عنوان "امر به معروف و نهي از منكر "برگزار مي گردد.

دوره ها 
timeشنبه، 6 آبان، 1391 hits1202writeradmin


مطابق با برنامه زمانی اعلام شده؛ دوره آموزش نرم افزارMicrosft OneNote 2007 به پایان رسید.

دوره ها 
timeيکشنبه، 19 شهريور، 1391 hits1247writeradmin


دوره آموزش نرم افزار Microsoft OneNote 2007 بعنوان سومين دوره آموزش مجازي كاركنان دانشگاه كاشان به همت واحد آموزش كاركنان و با همكاري مركز رايانه و فناوري اطلاعات برگزار مي شود.

دوره ها 
timeدوشنبه، 19 تير، 1391 hits823writeradmin


همانگونه كه مستحضريد جلسات دوره مجازي آشنايي با انديشه هاي حضرت امام(ره) پايان پذيرفته است. در همين رابطه نكات زير به اطلاع شما عزيزان مي رسد:

دوره ها 
timeدوشنبه، 8 خرداد، 1391 hits1038writeradmin


درآستانه سالگرد ايام رحلت بنيانگذار جمهوري اسلامي امام راحل (ره) و با عنايت به جايگاه دوره هاي آموزشي و فرهنگي در نظام آموزش كاركنان در قالب طرح سلمان و پيرو تفاهم مديريت برنامه ريزي و توسعه با بسيج كاركنان دانشگاه كاشان و مركز رايانه و فناوري اطلاعات دوره آموزش مجازي آشنايي با انديشه هاي آن پير فرزانه (به شرح ذيل) برگزار مي گردد.

دوره ها 
timeدوشنبه، 10 مرداد، 1390 hits834writeradmin


مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ آزمون پایانی نخستین دوره آموزش الکترونیکی کارکنان دانشگاه کاشان در مورخ سه شنبه 18 مرداد ماه جاری برگزار می شود. همکاران محترم می توانند برای مرور مطالب دوره به اطلاعیه قبلی مندرج در پورتال مراجعه نموده و فایلهای لازم را دانلود نمایند. لازم به ذکر است که منبع سوالات، فایل PDF کامل دروس بوده و از سایر فایلهای ضمیمه دوره (اسلایدهای Power Point) سوالی طرح نخواهد شد. همچنین به اطلاع می رساند که آزمون مذکور بصورت الکترونیکی و از طریق پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان انجام خواهد شد.

به منظور اطلاع از کیفیت دوره برگزار شده (مدیریت زمان) و نیز دریافت نظرات همکاران درخصوص مبحث آموزش الکترونیکی کارکنان؛ نظرسنجی جدیدی در صفحه شخصی همکاران درج شده که خواهشمندیم با دقت به سوالات آن پاسخ دهید. بدون شک رهنمودهای شما عزیزان ما را در برنامه ریزی بهتر و برطرف سازی ضعفهای احتمالی یاری خواهد رساند. متذکر می شود که شرکت در نظرسنجی مزبور برای شرکت در آزمون پایان دوره الزامی بوده و از شرکت همکارانی که به آن پاسخ ندهند در آزمون پایانی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

بدون برچسب

دوره ها 
timeچهارشنبه، 15 تير، 1390 hits1573writeradmin


به لطف خداوند و همکاری تحسین برانگیز همکاران، دوره آموزشی مدیریت زمان با موفقیت به پایان رسیده و بخش اعظمی از شرکت کنندگان در فرصت زمانی اعلام شده با موفقیت دروس و آزمونهای مربوطه را پشت سر گذاشتند. اما از آنجا که بخشی از همکاران به دلایل مختلف موفق به اتمام جلسات دوره نشده و طی تماس تلفنی خواستار تمدید مهلت شرکت در جلسات شدند فرصت زمانی صرفاً برای آن دسته از همکارانی که موفق به گذراندن حداقل 5 درس شده اند تا روز دوشنبه مورخ 20 تیرماه تمدید گردید. بدیهی است پس از زمان یاد شده امکان تمدید مجدد مقدور نمی باشد.

دوره ها 
timeدوشنبه، 23 خرداد، 1390 hits726writeradmin


به اطلاع مي رساند , به پيوست نمرات آزمون كتاب "ولايت فقيه" به همراه شماره كارت همكاران درج شده است. شايان ذكر است حد نصاب نمره 16 از 30 مي باشد و لذا همكاراني كه شماره كارت آنها ذكر نشده , حد نصاب نمره را كسب ننموده اند.

 

دریافت فایل نمرات (به فرمت فایل اکسل)

دوره ها 
timeسه شنبه، 17 خرداد، 1390 hits3538writeradmin


ثبت نام دوره آموزشی مدیریت زمان به عنوان نخستین دوره آموزش الکترونیکی کارکنان دانشگاه کاشان آغاز شد.

برای اطلاع از جزئیات به ادامه متن مراجعه نمایید.