اطلاعیه آزمون پایانی دوره Microsft OneNote 2007
تاریخ : شنبه، 6 آبان، 1391
موضوع : دوره ها,


مطابق با برنامه زمانی اعلام شده؛ دوره آموزش نرم افزارMicrosft OneNote 2007 به پایان رسید.Microsoft OneNote1- همكاران فرصت دارند تا شنبه هفته آينده (مورخ 13 آبانماه) نسبت به مطالعه دروس این دوره اقدام نمایند.

2- دو فايل به عنوان ضميمه دوره با عنوان 'فایل PDF راهنمای سریع وان نوت 2007' و 'فايل پي دي اف كليه دروس' در سامانه قرار داده شد (انتهاي ستون سمت راست محتواي جلسات). همكاران مي توانند با دانلود اين فايلها از مطالب آن استفاده نمايند.

3- همانگونه که قبلاً نیز به اطلاع رسید؛ ارزشیابی این دوره بصورت ترکیب آزمون پایانی و پروژه عملی خواهد بود. از این رو پس از آزمون پایانی یک پروژه عملی نیز توسط مدرس دوره طراحی شده که شرکت کنندگان محترم می بایست نسبت به انجام آن مبادرت ورزند. اطلاع رسانی مناسب در فرصت مقتضی انجام خواهد شد. بارم بندی نمرات دوره طبق برنامه ریزی ارائه شده توسط مدرس محترم بدین صورت است:

آزمون پایانی 50 نمره
پروژه پایانی 50 نمره

4- آزمون پاياني دوره در مورخ یکشنبه 14 آبانماه (هفته آينده) ساعت 14 بصورت همزمان برگزار خواهد شد. تعداد سوالات اين آزمون 25 عدد و مدت زمان آن 30 دقيقه مي باشد. سوالات آزمون از محتوای آموزشی ارائه شده در دروس، طراحی شده است. همكاران مي توانند از فايل پي دي اف كليه دروس (بخش فايلهاي ضميمه دوره) استفاده نمايند.

5- شایان ذکر است که همکاران باید حداقل به 15 سوال از 25 سوال آزمون پایانی پاسخ صحیح بدهند تا امکان شرکت در بخش پروژه را داشته باشند.

6- جهت اطلاع از نظرات و نيز ميزان رضايت مندي همكاران از دوره اجرا شده و برنامه ريزي بهتر براي دوره هاي آتي؛ خواهشمند است در نظرسنجي طراحي شده بدين منظور شركت نماييد.

مشكلات و سوالات احتمالي خود درخصوص مسايل فني را با كارشناس مركز رايانه و فناوري اطلاعات (آقاي مهندس نيكوكار) داخلي 2994 مطرح نماييد.منبع این مقاله : پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان
http://localhost/usv4

آدرس این مطلب :

http://localhost/usv4/modules.php?name=News&file=article&sid=12&title=اطلاعیه-آزمون-پایانی-دوره-microsft-onenote-2007