اطلاعیه برگزاری دوره آموزشی بدو خدمت (توجیهی)
تاریخ : سه شنبه، 15 مرداد، 1392
موضوع : دوره ها,


به اطلاع كلیه كاركنان غیر هیات علمی دارای مدرك تحصیلی دیپلم و بالاتر (رسمی، پیمانی و قرارداد كارمعین) می رساند اولین دوره آموزش مجازی از مجموعه دوره های آموزشی بدو خدمت (توجیهی) كاركنان دولت، با عنوان "فرهنگ سازمانی و ارتباطات موثر در سازمان مبتنی بر ارزشهای اسلامی" از تاریخ 92/06/02 لغایت 92/06/31 از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه به صورت مجازی برگزار می گردد. لذا همکاران می توانند تا تاریخ 92/06/01 با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه فوق، از بخش لیست دوره ها، نسبت به ثبت نام در دوره مذكور اقدام نمایید.ملاحظات:

1-ثبت نام در دوره برای کلیه همكاران مذكور الزامی می باشد. (به غیر از آن دسته از همکاران رسمی که قبلاً در دوره آموزش بدو خدمت (توجیهی) شرکت کرده اند)

2-ساعت دوره: 12 ساعت

3-ملاك موفقیت در دوره: كسب  حد نصاب 60 درصد از نمره آزمون پایان دوره

4-آزمون پایانی بصورت مجازی می باشد و زمان برگزاری آن متعاقباً از سوی واحد آموزش كاركنان اعلام می گردد.

5-از آنجایی كه برنامه ریزی لازم برای اجرای سایر دوره های توجیهی انجام شده است، خواهشمند است الزاماً در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

ضمناً در صورت داشتن هرگونه سوال مرتبط با امور آموزشی با آقای محمدرضا رئوفی مهر داخلی2215 و امور فنی سامانه آموزش مجازی با داخلی2251 آقای مهندس نیكوكار تماس بگیرید.منبع این مقاله : پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان
http://localhost/usv4

آدرس این مطلب :

http://localhost/usv4/modules.php?name=News&file=article&sid=14&title=اطلاعیه-برگزاری-دوره-آموزشی-بدو-خدمت-توجیهی