اطلاعیه آزمون پایانی دوره حقوق شهروندی
تاریخ : يکشنبه، 31 خرداد، 1394
موضوع : دوره ها,


مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ دوره آموزشی حقوق شهروندی به پایان رسید. سعی ما بر این بود تا دوره مذکور قبل از شروع ماه مبارک رمضان به اتمام برسد اما همزمانی با امتحانات پایان ترم و مشغله برخی از همکاران در امر مراقبت و برگزاری امتحانات موجب شد تا آزمون پایانی دوره مذکور در ماه مبارک رمضان انجام شود. ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ایام ماه مبارک، آزمون پایانی دوره مذکور بصورت هماهنگ و در ساعت 9 صبح روز سه شنبه 9 تیر ماه برگزار خواهد شد.بارم بندی نمرات دوره طبق برنامه ریزی ارائه شده توسط مدرس محترم بدین صورت است:

پس آزمون دروس 36 نمره
آزمون پایانی 64 نمره

آزمون پایانی دارای 64 نمره، تعداد سوالات 16 عدد و زمان هر فرد 15 دقیقه می باشد. سوالات آزمون از محتوای آموزشی ارائه شده در دروس طراحی شده است.

آن دسته از همکاران که تاکنون موفق نشده اند تمامی پس آزمونهای دروس را بگذرانند صرفاً تا روز قبل از آزمون یعنی تا پایان روز دوشنبه 8 تیر ماه فرصت دارند نسبت به شرکت در جلسات اقدام کنند و پس از آن امکان دسترسی به دوره و در نتیجه شرکت در آزمون نهایی میسر نخواهد بود.

برای شرکت در آزمون؛ پس از مراجعه به صفحه شخصی خود بر روی آیکون  ستون آزمون کلیک نمایید. متذکر می شویم که مبنای زمانی، ساعت سرور می باشد و ممکن است با مراجعه شما هنوز زمان شرکت در آزمون فرا نرسیده باشد که می بایست با مراجعه مجدد یا بارگذاری مجدد صفحه (با فشردن کلید F5) نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایید.

شایان ذکر است همکارانی که به دلایل مختلف (مرخصی، ماموریت، مشغله) در محل کار حاضر نباشند امکان شرکت در آزمون از طریق اینترنت را خواهند داشت. برای اینکار می توانید به آدرس http://learning.kashanu.ac.ir مراجعه و در آزمون شرکت نمایید.
 

تذکر مهم: با عنایت به ثبت آی پی سیستمها در سامانه؛ به نتایج کاربرانی که دارای آی پی مشابه باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد. به تعبیر دیگر هر فرد باید از طریق سیستم خود در آزمون شرکت نماید.منبع این مقاله : پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان
http://localhost/usv4

آدرس این مطلب :

http://localhost/usv4/modules.php?name=News&file=article&sid=23&title=اطلاعیه-آزمون-پایانی-دوره-حقوق-شهروندی