اطلاعیه ثبت نام دوره سنجش مهارت زبان انگلیسی
تاریخ : شنبه، 3 بهمن، 1394
موضوع : دوره ها,


ثبت نام دوره آموزش مجازی سنجش مهارت زبان انگلیسی از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان دانشگاه کاشان آغاز شد.این دوره در راستای اجرای بند 4 ماده 4 دستورالعمل ارتقاء رتبه اعضای غیر هیات علمی، موضوع ماده 23 آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی، برای تعیین میزان تسلط به زبان خارجی و امتیاز این قسمت، طراحی گردیده است. لذا همكاران گرامی جهت شركت در آزمون می توانند از تاریخ شنبه 3 / 11 / 1394  با مراجعه به سامانه آموزش كاركنان فایل جزوه مربوط به آزمون را دریافت نموده و مطالعه كنند. آزمون دوره در تاریخ دوشنبه 19 / 11 / 1394 و به صورت مجازی از طریق همین سایت، از ساعت 13:30 تا 14 برگزار خواهد شد.

توضیحات:

    1-آزمون نمره منفی ندارد.

    2-همكارانی كه قبلاً در آزمون زبان شركت نموده اند نیز می تواند در این دوره شركت نمایند. دقت کنید که نمره این آزمون ملاك عمل خواهد بود (حتی اگر نمره آن كمتر از آزمون قبلی تان باشد).

    3-همه همكاران مجاز به شركت در این دوره هستند و سوابق آن برای اعمال در ارتقاء رتبه در آینده نیز قابل قبول خواهد بود.

 

همكاران می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در پورتال آموزش كاركنان، نسبت به درخواست ثبت نام جهت شركت در دوره اقدام نمایند.

سوالات احتمالی خود را با كارشناس مسئول آموزش کارکنان، آقای نشاسته ساز (داخلی 2149) و مشکلات فنی را با پشتیبان فنی سیستم، آقای مهندس نیكوكار (داخلی 3367) درمیان بگذارید.

با آرزوی مفید بودن این دوره؛ خواهشمندیم ما را از پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بهره مند سازید.
 

واحد آموزش کارکنان دانشگاه کاشانمنبع این مقاله : پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان
http://localhost/usv4

آدرس این مطلب :

http://localhost/usv4/modules.php?name=News&file=article&sid=29&title=اطلاعیه-ثبت-نام-دوره-سنجش-مهارت-زبان-انگلیسی