شرکت در نظرسنجی و آزمون پایانی دوره آموزش مدیریت زمان
تاریخ : دوشنبه، 10 مرداد، 1390
موضوع : دوره ها,


مطابق برنامه ریزی صورت گرفته؛ آزمون پایانی نخستین دوره آموزش الکترونیکی کارکنان دانشگاه کاشان در مورخ سه شنبه 18 مرداد ماه جاری برگزار می شود. همکاران محترم می توانند برای مرور مطالب دوره به اطلاعیه قبلی مندرج در پورتال مراجعه نموده و فایلهای لازم را دانلود نمایند. لازم به ذکر است که منبع سوالات، فایل PDF کامل دروس بوده و از سایر فایلهای ضمیمه دوره (اسلایدهای Power Point) سوالی طرح نخواهد شد. همچنین به اطلاع می رساند که آزمون مذکور بصورت الکترونیکی و از طریق پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان انجام خواهد شد.

به منظور اطلاع از کیفیت دوره برگزار شده (مدیریت زمان) و نیز دریافت نظرات همکاران درخصوص مبحث آموزش الکترونیکی کارکنان؛ نظرسنجی جدیدی در صفحه شخصی همکاران درج شده که خواهشمندیم با دقت به سوالات آن پاسخ دهید. بدون شک رهنمودهای شما عزیزان ما را در برنامه ریزی بهتر و برطرف سازی ضعفهای احتمالی یاری خواهد رساند. متذکر می شود که شرکت در نظرسنجی مزبور برای شرکت در آزمون پایان دوره الزامی بوده و از شرکت همکارانی که به آن پاسخ ندهند در آزمون پایانی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع این مقاله : پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان
http://localhost/usv4

آدرس این مطلب :

http://localhost/usv4/modules.php?name=News&file=article&sid=7&title=شرکت-در-نظرسنجی-و-آزمون-پایانی-دوره-آموزش-مدیریت-زمان