راهنمای ثبت نام در پورتال آموزش کارکنان دانشگاه کاشان

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش الکترونیکی می بایست ابتدا در پورتال عضو شوید. برای اینکار به این آدرس بروید یا در صفحه ی اصلی بر روی دکمه 'عضویت در سیستم' کلیک نمایید.

در صفحه ظاهر شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. برای نام کاربری عبارتی دلخواه و به لاتین وارد نمایید. می توانید از اعداد (مثلاً شماره کارت تان) هم استفاده کنید. نام حقیقی تان را به فارسی وارد نموده و در قسمت پست الکترونیک؛ ایمیل تان را وارد کنید. در صورتیکه ایمیل ندارید می توانید یک ایمیل غیرواقعی بنویسید! رمز عبور دلخواه تان را نیز دو بار وارد نموده و دکمه عضویت در سایت را بزنید. دقت کنید که نام کاربری و پست الکترونیک نباید تکراری باشند، به عبارت دیگر نباید قبل از شما فرد دیگری آنرا ثبت کرده باشد در غیر اینصورت سیستم اخطاری را نمایش خواهد داد.

کادر ثبت نام

نکته: در قسمت نام حقیقی حتماً نام و نام خانوادگی خود را به فارسی درج نمایید. این امر برای شناسایی شما توسط مدیر سیستم و تایید شرکت شما در دوره، ضروری است.

اگر همه چیز درست باشد به صفحه شخصی تان هدایت می شوید. در این صفحه ابتدا بر روی آیکون ویرایش اطلاعات کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

ویرایش اطلاعات شخصی

پس از آن و در صفحه شخصی بر روی آیکون لیست دوره ها کلیک کنید. لیستی از دوره های موجود نمایش داده می شود. با کلیک بر روی عنوان دوره و نیز مدرس آن می توانید به اطلاعات بیشتری دست یابید. بر روی دکمه درخواست ثبت نام در دوره کلیک نموده و آنرا تایید نهایی کنید.

درخواست ثبت نام در دوره

درخواست شما برای مدیر سایت ارسال می گردد تا پس از بررسی، تایید شود. لیستی از دوره های شما که تایید شده و یا منتظر تایید هست در صفحه شخصی تان قابل مشاهده خواهد بود. همچنین تاریخ شروع و پایان دوره را نیز می توانید ببینید.

لیست دوره های ثبت نامی

برای مشاهده محتوای دوره بر روی عنوان آن دوره کلیک کنید. در صورتیکه درخواست ثبت نام در دوره شما تایید شده باشد و نیز زمان شروع دوره فرا رسیده باشد به صفحه ورودی دوره هدایت خواهید شد.

در صورت درخواست راهنمایی فنی می توانید با مرکز رایانه و فناوری اطلاعات، مهندس نیکوکار (داخلی 2251) تماس بگیرید.

hits7276بازدید